search icon cart mobile0

NEO TOOLS

Neo – нове ім'я на ринку професійного інструменту. Але, Neo – не новачок, а , швидше – інноватор (Neo – Innovate Now - саме так звучить слоган компанії виробника). Заслуга інструменту під цим брендом в тому , що він включає в себе всі побажання професіоналів та майстрів. Оригінальні інноваційні проекти, десятки патентів на поліпшені характеристики професійного інструменту, постійна розробка та удосконалення вже існуючих зразків, висока якість, ергономічний дизайн продукції – і це тільки частина того, що змушує професіоналів звернути свою увагу на бренд Neo.

ТМ Neo – не втрачає з часом якість в гонитві за здешевленням продукції, як багато відомих виробників професійного інструменту переводячи виробничі потужності до Китаю, тим самим втрачаючи нитку контролю якості продукції на місцях виробництва, що в подальшому призводить до підриву авторитету провідних брендів. Багато позиції товару ТМ Neo як і раніше виробляються на провідних заводах таких країн як Японія, Тайвань, Польща, Німеччина, Ізраїль, Італія, Великобританія. ТМ Neo – чекає покупця, який зможе по-достоїнству оцінити незмінну якість продукції, вірну службу протягом усього терміну експлуатації. ТМ Neo подарує Вам світ нових можливостей, небачених з Вашим старим інструментом. 

Інструмент ТМ Neo проводиться:

- з сучасних, перевірених матеріалів
Прикладом є легована сталь типу S2 підвищеної міцності, використовувана в отверточних наконечниках, спеціальна швидкорізальна сталь для ріжучого інструменту, ріжучі кромки з титановим покриттям. Нові матеріали присутні не тільки в робочих елементах – пластмаса, використовувана для рукояток, відрізняється підвищеними фізичними і хімічними якостями, стійка до впливу хімічних речовин, мінеральних масел, мастильних засобів.
Сировина підбирається спеціально, в залежності від функції та призначення інструменту.

- з використанням новітніх технологій,
Нові матеріали в поєднанні з новітніми технологіями – ось рецепт на високоякісний і надійний інструмент. Сучасна технологія потрійний шліфування ріжучих кромок NEO гарантує тривале збереження гостроти ріжучих кромок і гладкі краю різу. Титанове покриття ріжучих крайок - це стандарт. Пили з тефлоновим покриттям також більш міцні, ефективні і відрізняються невеликим опором різанню.

- з незмінною якістю і високим показником повторюваності
Незмінне, висока якість виконання – це стандарт в інструменті NEO.

- з оригінальним поєднанням кольорів
Весь інструмент бренду NEO виділяється ергономічним і привабливим дизайном. Відмінною рисою є поєднання чорного кольору з оранжевим, що використовується як для інструменту, так і упаковки.

Найширший асортимент шин в Україні.
Переглянути
Найширший асортимент шин в Україні.
Доставка товарів у заданий термін
Різні способи для оплати
Гарантія якості на всю продукцію
Повернення товару протягом 14 днів
98% клієнтів нас рекомендують
Якісне обслуговування та підтримка