search icon cart mobile0

FINNTRAIL

Одяг та екіпірування Finntrail

finntrail

Екіпірування FINNTRAIL для квадроцикла

Finntrail є лідером на ринку продажу якісних комплектів екіпірування для їзди off-road. Високоякісний одяг для квадроцикла та бездоріжжя випускається протягом 10 років. У колекціях представлені практичні та зручні моделі для чоловіків та жінок. Фірмові вироби створюються з мембранних тканин за унікальними технологіями, що дозволяють використовувати стильний та зносостійкий одяг в екстремальних умовах. Усі товари Фінтрейл тестуються, є сертифікація. Покупцям надається гарантія та сервісне обслуговування на 2 роки.

Професійний одяг для ATV/UTV Finntrail є провідним виробником екіпірування для подорожей бездоріжжком пішки, на снігоходах і квадроциклах. Основним її продуктом стали вейдерси – водонепроникні напівкомбінезони, що відрізняються зносостійкістю, високою якістю пошиття, а також стійкістю до забруднення. Одяг бренду користується великим попитом серед шанувальників екстремальних видів спорту, також його обирають мисливці та рибалки.

Екіпірування FINNTRAIL недорого

Костюми Фінтрейл сконструйовано з урахуванням усіх анатомічних особливостей людини.Ви не відчуєте жодного дискомфорту чи натирання під час їзди.Щоб підібрати і купити костюм Фінтрейл правильно зверніть увагу при примірюванні, щоб усі манжети, капюшон, комір щільно прилягали до тіла, інакше ніяка мембрана не врятує вас від намокання.Також прийміть положення, максимально наближене до посадки на техніку.Як відомо, у положенні «стоячи» одяг сидить інакше.Якщо всі параметри вас влаштовують - це ваш розмір, в якому ви відправитеся підкорювати засніжені дороги і бездоріжжя.

Вейдерси Finntrail від ATV-UTV Store Фінські вейдерси для риболовлі та вейдерси для полювання виготовляються з функціональних та технологічних матеріалів: неопрен та мембрана.Множинні тестування та звернення клієнтів показали, що найбільшими ділянками, що стираються, є сідалище і коліна.Вейдерси Finntrail мають чотиришарове посилення у цих областях.Пошиття з мінімальною кількістю швівповністю виключає влучення води.Повна герметичність в районі гомілки та щиколоток (де зазвичай починається чобіт чи черевик).Справа в тому, що штанини напівкомбінезону в самому низу інтегровані з чоботями або шкарпетками.Фінські вейдерси можна купити у нашому магазині ATV-UTV Store декількома способами.

Найширший асортимент шин в Україні.
Переглянути
Найширший асортимент шин в Україні.
Доставка товарів у заданий термін
Різні способи для оплати
Гарантія якості на всю продукцію
Повернення товару протягом 14 днів
98% клієнтів нас рекомендують
Якісне обслуговування та підтримка