search icon cart mobile0

Гараж / СТО

Пропонуємо вашій увазі широкий вибір інструментів для Вашого гаражу та майстерні

Garage

Широкий вибір інструментів

Робочий та спецодяг

Найкращі гаражні аксесуари та інструменти

Вибираючи набір інструментів, найголовніше це визначиться із комплектацією. Якщо планується возити набір, тоді підійде набір з головками, бітами і комбінованими ключами, т.к. необхідний набір із максимальним наповненням у компактному корпусі. Якщо ж набір буде задіяний на сервісі, тоді є набори з великою кількістю одиниць квадроінструменту, що дозволить містити весь необхідний для роботи інвентар в одному наборі. Так само є побутові набори, які більше підійдуть для роботи вдома, будь то заміна сантехніки або виконання монтажних робіт. У їхній комплектації міститься молоток, переставні плоскогубці, викрутки, біти – все необхідне для робіт на дому.

Широкий асортимент аксесуарі гаражу недорого В асортименті нашого магазину ATV-UTV Store є набори інструментів для станцій технічного обслуговування, в комплектації яких багато головок під різні квадрати для максимально зручної та комфортної роботи, а також велика кількість біт для роботи з будь-яким вузлом та агрегатом автомобіля. Практично кожен набір інструментів має у своїй комплектації головки свічки двох розмірів. Набори можуть мати у своєму наповненні як шість, так і дванадцятигранні головки, які дозволять працювати з багатогранними гайками, а також запропонують більше можливостей для захоплення гайки.

Якісні та брендові інстументи

У асортименті магазину ATV-UTV Store Ви знайдете: аксесуари гаражу, інструменти, обладнання для квадроциклів та баггі, та спецодяг. Ми підібратли для Вас найкращі бренди інструментів, а саме: Neo Tools, Top Tools, TOPEX. Також у Нашому магазині Ви знайдете широкий асортимент робочого одягу, спецодягу: штани, куртки та взуття виготовленні з найкращих матеріалів, за для Вашої безпеки під час роботи.

Найширший асортимент шин в Україні.
Переглянути
Найширший асортимент шин в Україні.
Доставка товарів у заданий термін
Різні способи для оплати
Гарантія якості на всю продукцію
Повернення товару протягом 14 днів
98% клієнтів нас рекомендують
Якісне обслуговування та підтримка